Yükleniyor...

Beyaz Eşya Servisi

Servis Merkezi, 2000 yılında İstanbul’da faaliyete başlamıştır. İlimizin her bölgesinde ve Türkiye genelinde sizlere 23 yıldır hizmet sunmaktayız. Firmamızın prestiji olarak müşterilerimize değer vermek, en iyi şekilde sonuçlandırmaktır. Servisimizde her beyaz eşya markasına bakan 102 uzman ekibimiz mevcuttur. Şirketimiz, arıza giderilmesinde orijinal parçalar kullanmakta, test cihazları ile son teknolojiye göre yapmaktadır.

Değerli müşterilerimiz, lütfen her tamirciyi beyaz eşya servisi zannetmeyin. Beyaz eşyalarınızı yaptırırken seçmiş olduğunuz firmayı özenle seçerek bu işin uzmanına makinelerinizi emanet ediniz. Her marka beyaz eşya, kombi ve Tv´leriniz için siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. ​

Dolandırıcı servislere itibar etmeyiniz, biz size kaliteli hizmet sunmak için 2000 yılından beri buradayız.

1 YIL GARANTİ ve KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANIYLA.

En deneyimli ve en son teknolojik bilgiye sahip kadromuzla, hızlı hizmet vermekteyiz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olduğunda BİZİ ARAMAK.

Tecrübeli Ekip

Tecrübeli Ekinimiz ile Türkiye Geneli Servis Hizmeti Vermekteyiz

Hızlı ve Güvenilir

Türkiye Geneli Hızlı ve Güvenilir Servis Hizmeti

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Beyaz Eşya Bakım ve Onarım Servisi

Beyaz Eşya Servisi olarak Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.Bu hizmet için kurulan firmamız sektöründe profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışını dünden bugüne sürdürmektedir. Servis Merkezi olarak faaliyet alanlarımız Beyaz Eşya Servisi olmak üzere, uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize Teknik Servis hizmeti veren firmamız, haftanın 7 günü kesintisiz olarak sizlere hizmet vermektedir. Sizde "mutlu müşteri" olmak istiyorsanız tüm servis hizmetleriniz için bizi tercih ediniz.

Profesyonel ekip ve teknik bilgimiz ile cihazlarınızdaki arızaların tespiti aynı gün içinde sağlanır ve onarımı yapılır yapılan işlemler garanti kapsamındadır.

Servis hizmeti aldığınız tüm cihazlarınız için garanti verilmektedir. Cihazlarınızda ki arızalar için Yetkili Servisi arayarak Tüketici Hakları güvencesi ile onarım sağlayabilirsiniz.

*Çamaşır Makinesi Servisi
*Bulaşık Makinesi Servisi
*Klima Servisi
*Ocak Fırın Servisi
*Televizyon Servisi
*Buzdolabı Servisi

102

Uzman Ekip

43

Müşteri Temsilcisi

1108

Başarılı İşlem

Telefon İle Hemen Ara