Yükleniyor...

Televizyon Servisi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hemen hemen herkes boyut açısından olsun cihazsal özellikler anlamında olsun bir çok televizyonları kullanmaya başlamış ve ceplerine uygun olabilecek türdeki fiyatlara sahip olan televizyonları satın almışlardır. Günümüz teknolojisi ile televizyonlar markalara göre farklı modeller de satışa sunulmaya başlanmıştır.

Televizyonlar da diğer televizyonlar gibi zamanla bozulma arızalar meydana getirme aşamasına geçmektedir. Ve bundan dolayı bakım onarım tamirat ihtiyacı duymaktadır. Bu tip cihazlar elektrik verimi ile çalıştığından dolayı sizlerin müdahale etmesi sonucu kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Bizler teknik servis hizmeti olarak sizlere % 100 memnuniyet içerikli hizmet sunmakta ve garantisinin süresi dolmuş olan tüm televizyonlarınızın bakımını onarımını tamiratını yapmaktayız.

Sizlere en sağlıklı ve güvenli bir şekilde hizmet sunmak için bizimle iletişime geçiniz..

Tecrübeli Ekip

Tecrübeli Ekinimiz ile Türkiye Geneli Servis Hizmeti Vermekteyiz

Hızlı ve Güvenilir

Türkiye Geneli Hızlı ve Güvenilir Servis Hizmeti

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Televizyon Servis Hizmeti

İstanbul TV Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.

Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır.

102

Uzman Ekip

43

Müşteri Temsilcisi

1108

Başarılı İşlem

Telefon İle Hemen Ara